KIA LANDCARO nas|Dostępne modele|Serwis i części|Flota|Finansowanie|Kontakt

stonic

javascript image slider

Nowa Kia Stonic

 

Otwórz się na nowe perspektywy

 

Życie może być piękne. Kolorowe, pełne nowości i pasji. Gdziekolwiek się udasz, cokolwiek odkryjesz i kogokolwiek poznasz, Kia to partner, z którym warto dzielić najlepsze chwile. W Kia Motors dbamy o lepszą przyszłość. Dlatego pomagamy odkrywać nowe horyzonty. Tworzymy samochody o niepowtarzalnej stylistyce, pełne zaawansowanych rozwiązań technicznych. Dowodem niezwykłej jakości naszych pojazdów jest objęcie ich najdłuższą w branży, 7-letnią gwarancją. Przyświeca nam jeden cel: przekraczać oczekiwania. To cel, który określamy hasłem „The Power to Surprise”, czyli „Zdolność Zaskakiwania”.
 

Wrażeń nigdy dość

 

Kia Stonic to samochód zaprojektowany dla tych, którzy czerpią z życia garściami i chętnie podejmują wyzwania. Ten dynamiczny, kompaktowy crossover powstał z myślą o osobach ciekawych świata. Odznacza się muskularnym nadwoziem, sportową stylistyką, znakomitymi własnościami jezdnymi i dobrymi osiągami.
 

Ucieczka od codzienności

 

Kia Stonic wyróżnia się na drodze i przyciąga uwagę. Wystarczy spojrzeć na jego charakterystyczny grill chłodnicy, pionowe obudowy świateł przeciwmgielnych i efektowne lampy przednie z diodowymi światłami do jazdy dziennej. Oferowany jest w wielu wersjach kolorystycznych nadwozia, jedno- i dwukolorowych. To propozycja dla urodzonych indywidualistów.


Sprawdź cenę Nowej Kia Stonic

 

Więcej informacji na temat cen oraz rodzajów wyposażenia - pobierz tutaj »
 


Więcej informacji w katalogu KIA Stonic - pobierz tutaj »

---
portal portal portal portal portal portal portal


O nas

Nasz zespół
Dostępne modele

Picanto
Venga
Nowa Rio
cee'd
Carens
Stonic
Niro
Sportage
Sorento
Optima
Optima kombi
Optima kombi GT
Stinger
Serwis i Części

Serwis
Części
Stacja kontroli pojazdów
Flota i Assistance

Flota
Assistance
Finansowanie

Kredyt
Leasing
Ubezpieczenia
Outlet

Outlet
Wypożyczalnia
Copyright 2014-2018 by sdKom