KIA LANDCARO nas|Dostępne modele|Serwis i części|Flota|Finansowanie|Kontakt

ceed_gt

javascript image slider

Nowa Kia cee'd GT

 

Otwórz się na nowe perspektywy

 

Życie może być piękne. Kolorowe, pełne nowości i pasji. Gdziekolwiek się udasz, cokolwiek odkryjesz i kogokolwiek poznasz, Kia to partner, z którym warto dzielić najlepsze chwile.
W Kia Motors dbamy o lepszą przyszłość. Dlatego pomagamy odkrywać nowe horyzonty. Tworzymy samochody o niepowtarzalnej stylistyce, pełne zaawansowanych rozwiązań technicznych. Dowodem niezwykłej jakości naszych pojazdów jest objęcie ich najdłuższą w branży, 7-letnią gwarancją.
 

Zwycięzca jest tylko jeden

 

Pasja od pierwszego prowadzenia. Imponujące osiągi Nowa Kia cee’d GT.
Prawda, że nie sposób przejść obojętnie? Ale uważaj... on potrafi porwać! Kia cee’d GT to nasz najmocniejszy hatchback. Jak mocny? Rozwija moc maksymalną 204 KM i występuje w odmianie 3-drzwiowej i 5-drzwiowej. Nadwozie i wnętrze w obydwu wariantach zaprojektowano tak, by przygotować Cię na wyjątkowe emocje. Dzięki temu od razu widać, że wersja GT to auto z charakterem. Wyraziste i oryginalne. Gotowe pokazać, na co je stać.
 

Spełnienie marzeń o dynamice

 

Szybsze bicie serca, zadziorny uśmiech — wersja GT potrafi poprawić nastrój. Napęd? Nowy turbodoładowany silnik z bezpośrednim wtryskiem benzyny 1,6 l T-GDI. Moc maksymalna? 204 KM.
Maksymalny moment obrotowy wynosi 265 Nm. Jednostka napędowa współpracuje z 6-biegową przekładnią mechaniczną. W efekcie przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje tylko 7,6 sekundy, a prędkość maksymalna wynosi 230 km/h. Znakomite osiągi zdradza głęboki pomruk, wydobywający się z podwójnej końcówki układu wydechowego. Jak przystało na samochód z temperamentem, wyposażono go w udoskonalone zawieszenie o sportowej charakterystyce. Znakomite własności jezdne sprawiają, że auto jest niemal przyklejone do drogi.
 


Sprawdź cenę Nowej Kia cee'd GT

 

Więcej informacji na temat cen oraz rodzajów wyposażenia - pobierz tutaj »
 


Więcej informacji w katalogu KIA cee'd GT - pobierz tutaj »

---
portal portal portal portal portal


O nas

Nasz zespół
Dostępne modele

Picanto
Venga
Nowa Rio
cee'd
pro_cee'd
cee'd GT
pro_cee'd GT
Carens
Stonic
Niro
Sportage
Sorento
Optima
Optima kombi
Stinger
Serwis i Części

Serwis
Części
Stacja kontroli pojazdów
Flota i Assistance

Flota
Assistance
Finansowanie

Kredyt
Leasing
Ubezpieczenia
Outlet

Outlet
Wypożyczalnia
Copyright 2014-2017 by sdKom