KIA LANDCARO nas|Dostępne modele|Serwis i części|Flota|Finansowanie|Kontakt
O firmieProjekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego funduszu Rozwoju Regionalnego
oraz z budżetu państwa”
 
 
Nr projektu: WND-RPLD.04.03.00-00-006/09
 
Wniosek o dofinansowanie projektu pt:
„WDROŻENIE INNOWACYJNEGO SYSTEMU KOMUNIKACJI Z KLIENTAMI W FIRMIE LANDCAR”
 
REGIONALNY PROGRAM OPERACYJNY WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO NA LATA 2007-2013
OŚ PRIORYTETOWA IV: SPOŁECZEŃSTWO  INFORMACYJNE
DZIAŁANIE IV.3: E - TECHNOLOGIE DLA PRZEDSIĘBIORSTW
 
AUTORYZOWANY  DYSTRYBUTOR KIA Z.B.L.S. „LANDCAR” DARIUSZ KRZEWIŃSKI
ul. Szeroka 2, 95 030 Starowa Góra
 
„Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego”
 
www.rpo.lodzkie.pl
www.landcar.pl
 
 

 
Firma LANDCAR powstała w 1994 roku i jej działalność kontynuowana jest bez przerw do dnia dzisiejszego. Początkowo był to niewielki warsztat, ale doświadczenie, fachowość i uprzejmość w kontaktach z klientami spowodowały, że firma odgrywała coraz większą rolę na rynku lokalnym. W tamtym okresie zakupiono pierwsze specjalistyczne urządzenia oraz nową komorę lakierniczą, rozbudowano pomieszczenia warsztatowe. W okresie 1997/1998 zakład otrzymał świadectwo autoryzacji FIAT AUTO POLAND na wykonywanie obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej samochodów tej marki.
W maju 2001 roku ruszył nowy obiekt "Salon Sprzedaży Samochodów" marki Fiat i Alfa Romeo. Budynek ten jest doskonale widoczny z trasy A1 usytuowany tuż przy wjeździe do Łodzi.
Dzięki wsparciu z Programu Rozwój Przedsiębiorstw "Wstęp do Jakości" funkcjonuje w firmie wdrożony w 2002 roku System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000 sprzyjając w efektywnym i prawidłowym zarządzaniu, By uzyskać znaczącą pozycję na rynku rozpoczęto zabiegi w celu uzyskania statusu dealera.
W kwietniu 2004 roku podpisana została umowa, na mocy której firma stała się koncesjonerem marki KIA MOTORS POLSKA. Obecnie umacniany jest wizerunek serwisu pod marką KIA. W celu spełnienia standardów umowy dealerskiej oraz wymogów narzuconych przepisami GVO firma rozpoczęła rozbudowę i powiększenie salonu sprzedaży.
Zdobyte dotychczas doświadczenia w branży samochodowej oraz bogate zaplecze techniczne stwarzają duży potencjał do należytej obsługi klientów. Samochody demonstracyjne z możliwością wykonania jazd próbnych dla naszych Klientów.
Oferujemy konkurencyjne systemy finansowania oraz ubezpieczenia samochodów.
Ofertę naszą uzupełnia Program Flotowy przeznaczony dla podmiotów gospodarczych posiadających w użytkowaniu od kilku do kilkudziesięciu pojazdów. Zaufały nam firmy z branż farmaceutycznych, budowlanych, transportowych oraz wielu innych.
Nasza firma posiada również Dział Likwidacji Szkód, który to dzięki ogromnemu doświadczeniu gwarantuje przy minimum formalności fachową pomoc i doradztwo przy likwidowaniu szkód komunikacyjnych,
Wiedza, kompetencje, doświadczenie zdobyte przez wiele lat pozwoliły na dołączenie  do grona liderów na rynku motoryzacyjnym.

Z.B.L.S. Landcar
Dariusz Krzewiński


---
portal portal portal portal portal


O nas

Nasz zespół
Dostępne modele

Picanto
Venga
Rio
Soul
cee'd
pro_cee'd
pro_cee'd GT
Nowa Optima
Nowa Optima kombi
Carens
Niro
Nowy Sportage
Sorento
Serwis i Części

Serwis
Części
Stacja kontroli pojazdów
Flota i Assistance

Flota
Assistance
Finansowanie

Kredyt
Leasing
Ubezpieczenia
Outlet

Outlet
Wypożyczalnia
Copyright 2014-2017 by sdKom